Nieskazitelna czystość w Twojej firmie

Profesjonalne urządzenia do sprzątania pomogą zapewnić nieskazitelną czystość i porządek na dużych powierzchniach komercyjnych i przemysłowych w Państwa firmie, jak i na mniejszych metrażach prywatnych posesji. Nasza wypożyczalnia maszyn czyszczących powstała z myślą o Klientach z Poznania i okolic, którzy nie zdecydowali się na zakup własnych maszyn do czyszczenia oraz konserwacji podłóg, wykładzin i posadzek, a zależy im by powierzchnie zachowywały należytą czystość i świeży wygląd.

Świadczymy wynajem sprzętu sprzątającego, który z powodzeniem sprawdzi się w halach produkcyjnych, powierzchniach magazynowych i biurowych oraz pomieszczeniach w rozmaitych lokalach przemysłowych.

 

 

Oferujemy między innymi:

 

To tylko niektóre urządzenia czyszczące z naszego parku maszynowego, które odznaczają się doskonałym stanem technicznym i wysoka wydajnością pracy, przy zoptymalizowanym poborze energii elektrycznej.

Maszyny sprzątające - skuteczne w każdych warunkach

Utrzymanie czystości w obiektach komercyjnych i przemysłowych w Poznaniu i okolicach to odpowiedzialne zadanie. Nasz doskonałej klasy sprzęt sprzątający maksymalnie ułatwi jego realizację. Nasza wyspecjalizowana kadra indywidualnie dostosuje środki czyszczące pod kątem danej powierzchni. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych.

SETI Poznań - zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych urządzeń!