O Firmie
Firma Handlowo-Usługowa „SETI”    

os. Wł. Łokietka 1A
61-616 Poznań

Tel.: 061 8220 395
Kom.: 664 036 876

Firma sprzątająca

Firma SETI z Poznania zapewnia kompleksową ofertę usług sprzątających dla firm i Klientów indywidualnych. Naszym klientom oferujemy wszechstronne wsparcie w zakresie usług porządkowych, outsourcingu w obszarze kadr i rozliczeń dofinansowań z PFRON.

 

Kluczowym obszarem naszej działalności są prace porządkowe. Zakres świadczonych w tym obszarze usług jest bardzo szeroki: sprzątanie biur i obiektów wewnątrz oraz na zewnątrz, profesjonalne czyszczenie dywanów, podłóg i basenów. Wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom stawianym przez poznański rynek usług czystościowych, uruchomiliśmy nową gałąź działalności, jaką jest wypożyczalnia sprzętu sprzątającego dla Klientów z Poznania i najbliższych okolic.

 

Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści i rzetelni pracownicy, którzy stale podnoszą swoje umiejętności. Dzięki wypracowanym standardom pracy oraz infrastrukturze technicznej (nowoczesny sprzęt i sprawdzone środki chemiczne) naszym Klientom możemy zagwarantować najwyższą jakość usług, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

 

Obsługujemy wiele krajowych i międzynarodowych firm reprezentujących różne sektory działalności gospodarczej – zajmujemy się między innymi czyszczeniem podłóg, dywanów czy basenów. Nasza firma codzienne zajmuje się sprzątaniem powierzchni obejmującej 100 tys. m kw. wewnątrz i 70 tys. m kw. na zewnątrz. W naszej wypożyczalni maszyn czyszczących i sprzątających, posiadamy znakomitej klasy zamiatarki, szorowarki, polerki, odkurzacze piorące oraz inny sprzęt, charakteryzujący się maksymalną wydajnością pracy.

Usługi porządkowe oraz wypożyczalnia maszyn sprzątających

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zakres i charakter usług porządkowych każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. Naszym celem jest pełna satysfakcja odbiorcy z wykonywanych przez nas prac porządkowych. Wysoką jakość naszych usług potwierdza wdrożony w 2006 roku certyfikat ISO oraz w 2010 roku norma PN-18001.

 

SETI Poznań - zapraszamy do współpracy!