Odkurzacze przemysłowe - Najem długoterminowy - Profesjonalna wypożyczalnia

Wypożyczalnia specjalistycznego sprzętu czyszczącego

Jako profesjonalna firma sprzątająca oraz wypożyczalnia sprzętu czyszczącego, świadczymy na rzecz naszych odbiorców z Poznania i okolic usługi wynajmu odkurzaczy piorących. Maszyny z asortymentu naszej wypożyczalni charakteryzują się optymalnym zużyciem energii oraz wysoką wydajnością, niezależnie od warunków pracy. Każdy przemysłowy odkurzacz to sprzęt od znacznej mocy ssania, wyróżniający się zadowalająco niskim poziomem hałasu. Przemysłowe urządzenia do sprzątania, takie jak odkurzacze do pracy na mokro i sucho, doskonale sprawdzają się podczas intensywnej eksploatacji przy sprzątaniu dużych powierzchni, takich jak różnego rodzaju posadzki, też czy wykładziny podłogowe i dywanowe. Korzystając z wynajmu za pośrednictwem poznańskiej firmy SETI, możecie Państwo niewielkim kosztem, w dogodny sposób zapewnić nieskazitelną czystość w dowolnym lokalu biurowym lub usługowym, magazynie, warsztacie, zakładzie przemysłowym czy na hali produkcyjnej na terenie Poznania albo w najbliższej okolicy.

Usługi porządkowe oraz sprzęt sprzątający

Dostosowując się do zróżnicowanego zapotrzebowania naszych stałych Klientów, świadczymy korzystny cenowo wynajem odkurzaczy piorących – na krótkie, średnie oraz długie terminy. Zachęcamy do współpracy zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych.

Jak ważny jest najem odkurzaczów przemysłowych?

Dzięki najmu lub skorzystania z naszej wypożyczalni odkurzaczy, możecie Państwo zredukować koszty przedsiębiorstwa nie od dziś wiadomo, że takie maszyny są bardzo drogie i nie jest opłacalny ich bezpośredni zakup dla małych przedsiębiorstw. W tym momencie wychodzimy dla Państwa z inicjatywą i oferujemy wynajem krótko i długoterminowy naszych odkurzaczy.

Wszystkie nasze odkurzacze są sprawne i nowe, jeśli potrzebujesz wykwalifikowanej kadry sprzątającej możemy Ci pomóc. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz nam o swoich potrzebach.

SETI Poznań - zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz warunkami wypożyczalni naszych odkurzaczy czyszczących.

Jeśli potrzebujesz innych maszyn sprzątających możesz sprawdzić też ofertę tutaj.