Profesjonalny wynajem maszyn czyszczących dla Ciebie

Oferujemy optymalizację wydatków związanych z utrzymaniem czystości

Korzystny cenowo wynajem sprzętu sprzątającego to znakomita alternatywa dla zakupu własnych maszyn, czy też korzystania z pełnego pakietu usług zewnętrznej firmy zajmującej się utrzymaniem czystości. Firma SETI opracowała specjalnie na Państwa potrzeby atrakcyjną ofertę wypożyczalni urządzeń. Oferujemy bogaty wybór maszyn czyszczących na wynajem – nasz park maszynowy obejmuje profesjonalne automaty czyszczące do zastosowań przemysłowych – szorowarki, polerki, odkurzacze do pracy na mokro oraz zamiatarki. Nasze usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic (na terenie aglomeracji poznańskiej dowóz sprzętu do Klienta wliczony jest w cenę usługi).

Wynajem urządzeń czyszczących

Wynajmujemy nasze maszyny na krótkie, średnie oraz długie terminy. Wypożyczalnia SETI gwarantuje najbardziej korzystne stawki w Wielkopolsce.

Nasze bogate doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala nam zaoferować naszym odbiorcom optymalne warunki finansowe wynajmu. Korzystne stawki rozliczeniowe, bogaty wybór różnorodnych, wielofunkcyjnych maszyn czyszczących, niska kaucja zwrotna, jak i minimum formalności związanych z wypożyczeniem sprzętu sprzątającego to główne atuty naszej korzystnej oferty. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z cennikiem oraz zasadami wynajmu.

SETI Poznań to gwarancja profesjonalizmu w zakresie wynajmu maszyn sprzątających!

Nasz wynajem maszyn do sprzątania jest wysokiej jakości, zależy nam na zadowoleniu klienta dlatego dopasujemy ofertę pod rodzaj Twojej działalności gospodarczej, oferujemy nie tylko wygodne terminy i ofertę korzystną cenową ale także kompleksową obsługę naszej wypożyczalni różnych rodzajów maszyn czyszczących. Zapraszamy firmy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą skontaktuj się z nami tutaj na pewno będziesz zadowolony z jakości naszych maszyn.